Ranking najlepszych kaw ziarnistych: sierpień 2020

2020-08-07
Ranking najlepszych kaw ziarnistych: sierpień 2020

RANKING NAJLEPSZYCH KAW ZIARNISTYCH

sierpień 2020

Przygotowaliśmy po raz kolejny ranking najlepszych kaw ziarnistych w naszym sklepie. Dla przypomnienia: nasz ranking kaw opracowujemy w oparciu o najchętniej wybierane przez naszych Klientów kawy - uważamy, że ranking kaw ziarnistych skonstruowany w ten właśnie sposób najuczciwiej odzwierciedla odczucia naszych Klientów :)

 

I miejsce

Riposso BIANCO 100% ARABICA

kliknij tutaj aby kupić tą kawę >>

Pierwsze miejsce po raz kolejny zdominowała kawa Riposso Bianco 100% arabica. Klienci, którzy zdążyli już zaprzyjaźnić się z naszą kawą Riposso Bianco, bardzo chętnie do niej wracają. Obserwujemy również, z każdym miesiącem większe, zainteresowanie tym produktem. Riposso Bianco to doskonale dobrana mieszanka pięciu rodzajów ziaren arabici. Kompozycja kawowa została stworzona z ziaren pochodzących z plantacji leżących w Ameryce Południowej oraz Środkowej. W naparze zaparzonym na bazie ziaren Riposso Bianco wyczuć można delikatny smak karmelu połączony z orzechem, a po wypiciu filiżanki spodziewać się można delikatnego owocowego posmaku. Średnie wypalanie ziaren sprawia, że naturalna kwasowość ziaren jest doskonale wyważona, natomiast goryczka w zaparzonej kawie jest mało wyczuwalna. Dla przypomnienia - kawy marki Riposso są  wypalane w polskiej palarni, co gwarantuje najwyższą jakość i świeżość produktów. 

 

II miejsce

Lavazza Qualita ORO

kliknij tutaj aby kupić tą kawę >>

Drugie miejsce należało w lipcu do produktu Lavazza Qualita Oro. Jest to produkt niezwykle ceniony przez naszych Klientów – w niemal każdym miesiącu przewija się w naszych rankingach, co świadczy o tym, że ma wiernych fanów wśród naszych Klientów. Jej smak i aromat tkwi w starannie dobranej mieszance ziaren wyłącznie z gatunku arabica (100%). Po zaparzeniu kawy można spodziewać się głębokiego aromatu. Średnie palenie ziaren powoduje, że w naparze nie jest wyczuwalna ich naturalna kwasowość, smak jest doskonale wyważony. Kawa jest nieco słodkawa i zarazem niezbyt mocna. Doskonale sprawdza się jako aromatyczne espresso, stanowi również doskonałą bazę pod kawy mleczne.

 

III miejsce

Pellini TOP

kliknij tutaj aby kupić tą kawę >>

Na trzecim miejscu w lipcu, podobnie jak w czerwcu, znalazła się kawa Pellini TOP. Jest ona bez wątpienia najczęściej kupowaną u nas kawą z dostępnych produktów marki Pellini. Pellini TOP to mieszanka ośmiu rodzajów najwyższej jakości ziaren wyłącznie z gatunku arabica. Podczas produkcji tej kawy zachowane są najwyższe standardy, co powoduje, że dzięki temu możemy delektować się aromatycznym i jednocześnie subtelnym naparem, który również doskonale komponuje się z mlekiem. Kawa doskonale smakuje solo – jako tradycyjne espresso, ale jednocześnie stanowi doskonałą bazę pod kawy mleczne. 

 

  1. Riposso Crema Blend
  2. Lavazza Crema e Aroma
  3. Vergnano Espresso
  4. Lavazza Tierra
  5. Lavazza Top Class
  6. Lucaffe Mr. Exclusive
  7. Lavazza Qualita Rossa

 

 

 

 

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1731 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-02
Jestem zadowolony z dokonanego zakupu.
2024-04-25
Super, tak trzymajcie :)
pixelpixel