Kawa ziarnista Dallmayr

( ilość produktów: 11 )

Dallmayr kawa ziarnista

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez porannej kawy, z radością celebrując każdą chwilę podczas przyrządzania pierwszego kubka tego aromatycznego napoju. Świeża, wysokiej jakości kawa ziarnista to idealny sposób na prawdziwą kawową ucztę, którą docenią nawet najbardziej wymagający smakosze. 

Sekretem niepowtarzalnego smaku kawy Dallmayr są starannie wyselekcjonowane surowe owoce kawowca, które wykorzystywane są do produkcji tej kawy ziarnistej. 

Kawy Dallmayr łączą w sobie tylko wyselekcjonowane mieszanki ziaren pozyskiwane z najbardziej plennych terenów Ameryki Południowej, Środkowej oraz Azji i Afryki. 

To doskonale dobrane kawy ziarniste, które zawdzięczają przede wszystkim swoje walory smakowe ziarnom z gatunku Arabica pochodzących z Etiopii. Proces zbierania owoców kawowych odbywa się na małych kameralnych plantacjach, gdzie starannie wyselekcjonowane ziarna są obmywane tak, aby wydobyć z nich ich najbardziej wspaniały smak. To pozwala na uzyskanie tylko najlepszych rezultatów podczas produkcji kaw ziarnistych. 

 

Kawa ziarnista Dallmayr

Wśród najlepszych gatunków kaw wymienia się ziarna Arabiki oraz Robusta. Stanowią one główną produkcję kaw surowych na skalę światową. Uchodzą więc za najbardziej szlachetne gatunki, które pieczołowicie uprawiane są na najwyższych wysokościach, a sam proces ich zbierania wykonywany jest ręcznie. 

Im wyżej położone krzewy kawowe, tym niższa panująca temperatura. To pozwala na uzyskanie długo dojrzewających owoców kawowych, które mogą o wiele bardziej rozwinąć swój smak i aromat. 

Kawy ziarniste Dallmayr to idealna propozycja zarówno do domu, jak i do biura czy na przeróżne przyjęcia towarzyskie. Zapewnia ona prawdziwy głęboki smak oraz niezwykłą dbałość o wysoką jakość. 

Dzięki współpracy z wieloma najlepszymi dostawcami między innymi z Ameryki Południowej marka wspiera przede wszystkim tamtejsze rolnictwo oraz rozwój tych miejsc. Warto wspomnieć również o tym, że mieszanki te są testowane regularnie, dzięki czemu mamy pewną gwarancję wysokiego smaku i aromatu w każdej filiżance kawy. 

Producenci kawy Dallmayr wierni są swoim ideom, dzięki którym jakość oferowanych przez nich produktów zawsze jest najwyższej jakości. Obecnie to jedna z najbardziej uznanych i popularnych kaw na świecie. 

Kawa ziarnista Dallmayr

Kawy ziarniste Dallmayr to wielopokoleniowa tradycja charakteryzująca się tylko najwyższą jakością. Od samego początku wszystkie produkty tej marki przygotowywane były w sposób niezwykle dokładny, dzięki czemu kawy Dallmayr były serwowane niegdyś na królewskich dworach. 

Bez przeszkód mogą być parzone w ekspresach na wiele różnych sposobów, dzięki czemu możemy wyczarować naprawdę wiele ciekawych napojów takich jak latte czy espresso w opozycji do klasycznej małej czarnej. 

Stąd też wysoka i niesłabnąca popularność marki, która cieszy się wysokim uznaniem w naprawdę wielu miejscach na świecie. To synonim wysokiej jakości oraz tradycji w wytwarzaniu najlepszej jakości mieszanek ziaren kawowca.

Kawa Dallmayr historia marki

Historia kawy Dallmayr sięga aż do roku 1700, w którym to powstał dom handlowy w niemieckim mieście Monachium serwujący tylko najlepsze produkty marki. W szybkim czasie podstawą firmy stała się właśnie kawa ziarnista Dallmayr, która pochodziła tylko i wyłącznie z najlepszych upraw z całego świata, tak jak ma to miejsce obecnie, czyli z Etiopii, Brazylii, Papui-Nowej Gwinei. 

Do czasów teraźniejszych ziarna kawy wypalane są z prawdziwą pasją tylko i wyłącznie przez najwyższych specjalistów tych receptur. 

Nazwa marki wywodzi się od nazwiska jej założyciela Aloisa Dallmayra, natomiast do rozwoju marki przysłużył się bardzo jej współwłaściciel Konrad Werner Wille. Był on także pierwszym kawowym specjalistą, dzięki któremu firma prężnie się rozwijała. Na początku lat 60-tych młody podróżnik udał się na wyprawę do Etiopii, aby odnaleźć najlepsze ziarna arabiki do produkcji kawy o wysokiej jakości.

To zaangażowanie pozwoliło na rozwój firmy i przyniosło jej wiele korzyści oraz niebywałą popularność. Współwłaściciel firmy Konrad Werner Wille sprowadził jako pierwszy etiopską kawę do Niemiec, dzięki czemu został uznany niemalże za jej odkrywcę. 

Wspaniały smak oraz aromat kawy Dallmayr zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej staranności podczas produkcji. Na początkowym jej etapie stosowana jest metoda mycia surowych ziaren, która pozwala na wydobycie z nich wszystkiego, co najlepsze. 

Marka dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć najlepszej jakości mieszanki kaw ziarnistych o bogatym rodowodzie i niesamowitym smaku. To sprawiło, że w 1900 roku firma Dallmayr stała się oficjalnym dostawcą produktów wprost do bawarskich dworów oraz królewskich domów cesarza Niemieckiego. 

Kawa ziarnista Dallmayr cena

Zastanawiasz się, jaka jest cena kawy Dallmayr? Kawa ziarnista Dallmayr już od dawna to jest równoznaczna z produktami tylko o najlepszej jakości, o czym jednoznacznie świadczy fakt jej światowej rozpoznawalności, co wpływa na jej cenę.

Wykorzystuje ona tylko ziarna z krzewów rosnących na najlepszej jakości plantacjach w wyszukanych miejscach, dzięki czemu kawy ziarniste Dallmayr mają tak wspaniały smak i aromat. 

Jeśli weźmiesz pod lupę koszty kawy ziarna Dallmayr Crema d'Oro 1kg kawa ziarnista musisz liczyć się z kosztami rzędu około 45-55 złotych. Kawa ziarnista dallmayr cena jest niezwykle korzystna w porównaniu do jej jakości. Choć pamiętaj, że ceny ulegają zmianie! W przypadku kawy Dallmayr Prodomo 500g cena tej kawy ziarnistej jest jeszcze niższa.

Te najbardziej doceniane, takie jak robusta i arabica pozwalają na zachowanie charakterystycznego aromatu i smaku bez goryczy. Dlatego jest ona bardzo doceniana wśród pasjonatów, którzy chwalą jej głęboki smak oraz cudowny aromat wydobywający się z każdego kubka kawy, nie zwracając uwagi na koszta, lecz na samą rozkosz. 

Dzięki wysokiej jakości produktów kawa Dallmayr opinie są zawsze tylko i wyłącznie pozytywne. Wpływ na to ma przede wszystkim jej wysoka jakość oraz niezwykle przyjemny smak.  

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Super szybka i bezproblemowa dostawa!
2024-05-06
Polecam
pixelpixel