Kawa ziarnista Lucaffe

( ilość produktów: 5 )

Szukając idealnej kawy zarówno do porannej filiżanki jak i na rodzinne spotkania warto wybrać produkt o sprawdzonej jakości i smaku, który przypadnie do gustu wszystkim. Taka jest właśnie kawa ziarnista Lucaffe

Ziarna Lucaffe to synonim wysokiej jakości oraz naprawdę wspaniałego smaku. To odpowiednio skomponowane mieszanki ziaren Arabiki oraz Robusty, pozwalające uzyskać niesamowite doznania smakowe.

Dodatkowo wspaniały aromat świeżo zaparzonej kawy pozwala delektować się tą prawdziwą ucztą zmysłów. Marka szczególną wagę przykłada do bardzo atrakcyjnych wizualnie opakowań o wysokiej funkcjonalności. Stąd też zaprojektowano wiele różnych opakowań kawy niezwykle przyciągający wzrok na długo zapadających w pamięć. 

Kawa ziarnista Lucaffe to idealnie skomponowane mieszanki ziaren, które są świadectwem jakości, dokładności oraz niebywałej pasji. Od 20 lat założyciel marki nieustannie odwiedza wybrane plantacje, aby osobiście sprawdzić oraz spróbować jakości i smaku wszystkich importowanych ziaren tak, aby wybrać te najbardziej wartościowe i jakościowe. Dzięki temu są to produkty zadowalające nawet najbardziej wrażliwe podniebienia. 

Kawa Lucaffe

Kawa ziarnista Lucaffe zawiera małą ilość kofeiny, dzięki czemu świetnie nadaje się ona do użycia niezależnie od pory dnia i okoliczności. Możemy więc nieskrępowanie cieszyć się jej smakiem zarówno podczas porannych obowiązków jak również popołudniowego i wieczornego spotkania z rodziną lub znajomymi. 

Kawa ziarnista Lucaffe to najwyższej jakości mieszanki szlachetnych ziaren Arabiki i Robusty pochodzących z najlepszych plantacji Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Dzięki temu jej jakość została doceniona przez wielu jej wielbicieli kawy na całym świecie.  Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji marka zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku.

Jej założyciel Gian Luca Venturelli rozpoczął ją od założenia małej włoskiej palarni w miejscowości Padenghe. Była to domowa rzemieślnicza palarnia, która w niebywale szybkim czasie zmieniła się w światowej klasy markę wysokiej jakości włoskiej kawy.

Początkowo w zakładzie tym stosowano dość proste narzędzia do palenia i mielenia kawy. Stąd też podczas rozwoju firmy wdrożono wszelkie konieczne nowoczesne rozwiązania, także w kwestii pakowania kawy w saszetki. 

W roku 2004 małą domową palarnię przeniesiono do siedziby właściciela w La Piccola, która zajmowała się również dystrybucją wysokiej klasy ekspresów do kawy.  Dzięki wprowadzonym innowacyjnym rozwiązaniom oraz rozwojowi firmy dodano nowe budynki, oraz maszyny, które szybko pozwoliły na dalszy rozwój marki także na zagranicznych rynkach. 

Kawa ziarnista Lucaffe

Kawa ziarnista Lucaffe skąd pochodzi? Kawa Lucaffe to pochodząca z włoskich palarni kawa ziarnista stworzona przez ich zapalonego pasjonata. Na tle innych wyróżnia się dość krótkim stażem na rynku, co nie przeszkodziło jej w zdobyciu popularności w większości krajów na całym świecie. Firma datuje swoje powstanie na rok 1996 we Włoszech. Dzięki wysokiej przedsiębiorczości oraz zaparciu swojego założyciela znana jest w wielu krajach na świecie. 

Prawdziwy przełom w historii firmy nastąpił we wspomnianym wcześniej roku 2004, w którym przestarzałe technologie zastąpiono nowoczesnymi rozwiązaniami. To wpłynęło na tempo rozwoju wydajności, szybkości i ekonomiki.

Opracowane w tym miejscu szczelne opakowania stały się wręcz nieodzownym elementem marki. Jednak dla wielbicieli kawy Lucaffe to nie tylko oryginalne opakowania, ale przede wszystkim wysoka jakość aromatycznych napojów kawowych idealnych do zastosowania w ekspresach. U nas z pewnością znajdziesz naprawdę szeroki zakres kaw ziarnistych tego włoskiego producenta w bardzo korzystnych cenach. 

Ile kosztuje kawa ziarnista Lucaffe?

Kawa ziarna Lucaffe i ich ceny zależne są od wybranego przez nas gatunku kawy. Stąd też wersje Mamma Lucia i Espresso Bar kupimy w cenie oscylującej w granicach 50- 70 zł za kilogram, natomiast flagowe produkty takie jak Mr. Exclusive to wydatek rzędu 100 zł za kilogram. Ceny wydają się wysokie, jednak w porównaniu z wydajnością tak dużych opakowań rachunek jest prosty i korzystny.

Dodatkowo niezwykłe smaki i aromat prawdziwej włoskiej kawy pozwolą nam uzyskać wiele pozytywnej energii na cały dzień. To wszystko sprawia, że opinie Lucaffe są tak pozytywne. Wielu naszych klientów kupuje kawy włoskiego producenta i delektuje się jego wspaniałym smakiem i aromatem. 

Kawa ziarna Lucaffe to początkowo mała rzemieślnicza palarnia prowadzona w zgodzie z włoską tradycją, która do czasów obecnych zachowała swój unikatowy charakter.  Dzięki zaangażowaniu we własnoręcznym poszukiwaniom niezwykłych i wyjątkowych ziaren kawowca przez ich założyciela, zapalonego wielbiciela prawdziwej kawy, możliwe było uzyskanie tak niepowtarzalnych mieszanek kawy w odpowiednio wyważonych proporcjach. 

Dzięki temu nasze espresso jest niezwykle delikatne i subtelne oraz lekko słodkawe. Stąd też jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wyjątkowy smak włoskiego espresso, które w połączeniu z mleczną bazą pozwala na uzyskanie napoju w zupełności pozbawionego goryczki. 

Jeśli lubisz ciekawe nuty smakowe, możesz śmiało poeksperymentować z długością czasu parzenia oraz temperaturą wody. Dzięki temu uzyskasz naprawdę ciekawe rezultaty. Jeśli szukasz kawy tego producenta o wyższej zawartości kofeiny, wybierz ją w wersji Mamma Lucia. Z pewnością pozwoli to na uzyskanie nowych smakowych przygód, które dają dużo przyjemności oraz pobudzają pozytywnie do pracy nawet w najbardziej pochmurny dzień! 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 1722 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-04
Na czas, w punkt.
2024-04-02
Bardzo dobrze oceniam na 5 !!!!!
pixelpixel