Ranking kaw ziarnistych: lipiec 2021

2021-07-07
Ranking kaw ziarnistych: lipiec 2021

RANKING KAW ZIARNISTYCH

LIPIEC 2021

Nie wiesz jaką kawę ziarnistą wybrać? Z całą pewnością przygotowywany przez nas ranking kaw ziarnistych będzie dla Ciebie pomocnym. Każdego miesiąca dokładnie analizujemy najczęściej wybierane kawy ziarniste w naszym sklepie. Jeśli więc nie wiesz którą kawę wybrać do swojego ekspresu to przygotowane przez nas zestawienie z całą pewnością okaże się dla Ciebie użyteczne. 

W lipcu 2021 nastąpiła niewielka roszada w naszym rankingu o czym przekonacie się porównując go z poprzednimi miesiącami. W dalszym ciągu największą popularnością cieszą się ziarna 100% arabica lub te z dużum udziałem tych właśnie ziaren. A jakie dokładnie kawy w tym miesiącu okazały się najpopularniejsze? Tą informację znajdziecie poniżej.

Ranking TOP 10 kaw ziarnistych
(czerwiec 2021)

Poniżej prezentujemy 10 najczęściej wybieranych przez naszych Klientów kaw ziarnistych w kolejności od najczęściej wybieranej:

  1. Riposso Bianco 100% arabica

  2. Lavazza Qualita ORO

  3. Riposso Exclusive B&K

  4. Riposso Crema Blend
  5. Kimbo Aroma GOLD
  6. Riposso Exclusive Brasil
  7. Arcaffe Mokacrema
  8. Pellini TOP
  9. Riposso Exclusive Intensive
  10. La Brasiliana Marfisa

Jak powstaje nasz ranking kaw ziarnistych?

Przygotowywany przez nasz ranking kaw powstaje w oparciu o te kawy, które najczęściej wybierane są przez naszych Klientów. Kluczem jest popularność poszczególnych produktów. Z tego powodu analizujemy, której kawy w danym miesiącu sprzedało się najwięcej i w oparciu o te dane tworzymy nasz ranking kaw ziarnistych. Więcej rankingów znajdziesz również w kategorii najlepsza kawa ziarnista w której publikujemy również notowania pozostałych kaw.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1743 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Wszystko odbyło się sprawnie i szybko.
2024-05-22
Bez problemu! A kawa pyyyyycha!
pixelpixel