Nowość ! Caffe del Doge

2023-08-01
Nowość ! Caffe del Doge

Witajcie kawosze !

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami niesamowitą historią i zapowiedzią, która rozpali Wasze kawowe serca! Dzisiaj z dumą ogłaszamy wprowadzenie nowej marki kawy - Caffe del Doge!

Ta magiczna historia sięga aż roku 1952, kiedy to w urokliwej Wenecji, Pan Ermenegildo Rizzardini, mistrz tradycyjnego prażenia kawy i prawdziwy pasjonat, otworzył pierwszą palarnię. Siedziba palarni umiejscowiła się przy słynnym Moście Rialto, w samym sercu Wenecji. Z wyjątkową dbałością i umiejętnościami, Pan Rizzardini szybko zdobył sławę wśród lokalnych kawoszy, tworząc niezrównane mieszanki o doskonałym smaku i aromacie. Wraz z biegiem lat palarnia zdobywała coraz większe uznanie i przyciągała klientów nie tylko z okolic, ale także z całego regionu.

Po pięćdziesięciu latach swojego istnienia, palarnia przeszła w ręce ucznia Pana Rizzardiniego - Bernardo Della Mea. Jego wielką ambicją było rozwijanie tego niesamowitego dziedzictwa. W 1995 roku, nowy właściciel nadał palarni nową nazwę - Caffe Del Doge. Rozpoczęła się dynamiczna ekspansja, a mała lokalna palarnia przerodziła się w dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo skoncentrowane na eksporcie kawy.

W 2001 roku Caffe Del Doge przeniosła swoją siedzibę do nowoczesnej fabryki w Padwie, aby sprostać rosnącemu popytowi i podążać za nowoczesnymi trendami w przemyśle kawowym. Dziś z dumą możemy ogłosić, że palarnia ma status prawdziwej legendarnej instytucji w rejonie Wenecji i eksportuje wyśmienitą kawę do 45 krajów na całym świecie!

Caffe del Dodge to dla nas nie tylko kolejna marka kawy. To kontynuacja wspaniałej historii, pasji, umiejętności i tradycji, które przenikają każde ziarenko kawy. Naszym celem jest dostarczenie Wam niezapomnianych chwil w towarzystwie aromatycznej rozkoszy, byście mogli cieszyć się najwyższą jakością i wyjątkowym smakiem każdej filiżanki.

Wierzymy, że Caffe del Doge stanie się Waszym wiernym towarzyszem w porannych rytuałach, chwilach odpoczynku i spotkaniach z bliskimi. Nie możemy się doczekać, abyście poznali tą wyjątkową kawę i zostali z nami na długie lata w tej kawowej podróży.

Dziękujemy Wam, Kochani Klienci, za Wasze wsparcie i zaufanie. Razem z Wami podbijamy kawowy świat!

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie będziemy dzielić się nowościami, przepisami i fascynującymi historiami związanymi z kawą. Aby być na bieżąco, nie zapomnijcie polubić naszej strony na Facebooku i Instagramie oraz Tiktoku !

Z kawowym sercem, Zespół czaskawy.pl

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1743 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Kawa jak zwykle bardzo smaczna i aromatyczna
2024-05-11
Wszystko gitara
pixelpixel