Najlepsza kawa ziarnista do hotelu

2022-08-12
Najlepsza kawa ziarnista do hotelu

Najlepsza kawa ziarnista do hotelu

W naszym sklepie w kawę ziarnistą zaopatruje się wiele firm. Są to zazwyczaj restauracje, biura, pensjonaty czy lodziarnie. W dzisiejszym krótki wpisie chcielibyśmy się skupić na hotelach oraz pensjonatach, które bardzo często pojawiają się w szeregach naszych Klientów. Temat najlepszej kawy do hotelu jest o tyle nieoczywisty, że w zależności od poziomu danego hotelu wybór może być zupełnie inny. Z tego też powodu ustaliśmy, że dobra kawa ziarnista w różnych sytuacjach będzie miała różne znaczenie. Z tego też powodu postanowiliśmy przygotować dla Was kilka propozycji najlepszej kawy do hotelu.

 

Motele i hotele budżetowe

W żadnym wypadku nie oceniamy tej kategorii negatywnie. Wręcz przeciwnie. Sami podrużując zazwyczaj wybieramy miejsca budżetowe wychodząc z założenia, że tylko w nich śpimy a całe dnie spędzamy zazwyczaj na zwiedzaniu. Niemniej jednak ze względu na fakt, że w takim miejscu nie płacimy zbyt wiele za nocleg nie powinniśmy oczekiwać najwyższej jakości kaw. Bardzo często w takich miejscach spotykamy kawy średniej jakości (co dla nas jako właścicieli sklepu z kawą jest niestety dużym minusem). 

Jeśli prowadzisz tego typu obiekt to polecamy Ci wydanie "kilku" lub "kilkunastu" złotych więcej na kawę - w zamian za to Twoi Gości będą w stanie otrzymać kawę trzymającą jakość. W tym wypadku rekomendujemy linię kaw TAZZA.

Kawa TAZZA jest z jednej strony kawą budżetową, niemniej równolegle trzymająco bardzo przyzwoitą jakość (z całą pewnością taką samą lub wyższą jak te, które znajdziesz w większości marketów). W związku z tym nie dziwi nikogo fakt, że bardzo często sięgają po nią Klienci będący właścicielami pensjonatów czy moteli. 

Rekomendowane przez nas kawy do moteli i pensjonatów:

 

Hotele wyższe klasy

W wypadku tego typu miejsc sprawa wygląda zgoła inaczej (choć zdarzają się niestety wyjątki). Zazwyczaj w hotelach wyższe klasy, w ekspresach znajdziemy ziarna wyższej klasy. Wynika to z tego, że Gości płacący często relatywnie duże kwoty za nocleg oczekują w zamian jakości. Niestety często się zdarza, że ogólne dobre wrażenie zostaje podburzone poprzez słabe ziarna z których wychodzi bardzo przeciętna kawa. W naszej opinii w tego typu miejscach wręcz obowiązkiem powinno być serwowanie kawy wysokiej jakości, która zaspokoi wysokie oczekiwania Gości i nie pozostawi niesmaku (nie tylko w kontekście porannej kawy ale rówineż całego pobytu).

Z tego też powodu dla tego typu miejsc rekomendujemy inne kawy - z wyższej półki.

Rekomendowane przez nas kawy do hoteli wyższe klasy:

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1772 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Cudowna stronka, cudownie szybka realizacja najlepszych kaw :)
2024-07-08
Bardzo dobra obsługa.
pixelpixel