L

2021-05-25

Literka L

W przypadku litery L mamy o wiele większe pole manewru w naszym leksykonie kawosza. Wynika to głównie z tego powodu, że w przypadku kaw, jest kilka bardzo mocno rozpoznawalnych producentów kaw na tą właśnie literę. Sztandardowym przykładem będą tutaj dwie bardzo mocno rozpoznawalne marki, które oferują kawy. Pośród produktów tych marek można znaleźć kawy ziarniste Lavazza, kawy ziarniste La Brasiliana czy też kawy ziarniste Lucaffe. Oczywiście producentów kaw ziarnistych na literę L jest więcej, niemniej te, które wskazaliśmy powyżej wydają się być najpopularniejszymi. Każda z tych marek posiada swoje najlepiej sprzedające się kawy.

Kawy ziarniste Lavazza, La Brasiliana oraz Lucaffe

W przypadku marki Lavazza będzie to np. Lavazza Qualita ORO, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kaw ziarnistych w Polsce. Marka Lavazza posiada też wiele innych, bardzo popularnych kaw jak np. Lavazza Qualita Rossa, która być może jest nieco mniej popularna, ale w dalszym ciągu bardzo wielu Klientów wskazuje ją jako ciekawy pomysł na kawa ziarnista do ekspresu. Jest jeszcze jedna kawa, którą większość właścicieli ekspresów do kawy z pewnością kojarzy. Jest to Lavazza Crema e Aroma. Pozostałe kawy ziarniste marki Lavazza nie są już tak popularne, ale z pewnością część osób może je kojarzyć. Są to np. Lavazza Crema Classico, Lavazza Crema Dolce, Lavazza Crema e Gusto Forte, Lavazza Espresso, Lavazza Expert Vending Gusto Pieno, Lavazza Gran Espresso, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra czy też Lavazza TOP Class

Jak widać portfolio kaw ziarnistych Lavazza jest bardzo szerokie. Wielu Klientów często wraca do tego właśnie producenta kaw co jasno wynika z prowadzonych przez nas regularnie rankingów najlepszych kaw ziarnistych. 

Pozostali producenci kaw ziarnistych nie posiadają aż tak popularnego oraz bogatego portfolio i w Polsce nie są tak szeroko rozpoznawalne. Przykładek takiego producenta jest La Brasiliana, która produkuje np. kawę La Brasiliana Marfisa - relatywnie popularną w naszym kraju. 

W przypadku kaw ziarnistych Lucaffe (przynajmniej według naszych rankingów) sytuacja wygląda nieco inaczej. Nasi Klienci cenią sobie zakupy kaw tego producenta jednocześnie skupiając się na trzech głównych kawach tej marki. Są to kolejno: Lucaffe Mr. Exclusive, Lucaffe Mamma Lucia oraz Lucaffe Espresso Bar.

Kawowy leksykon od A do Z

W naszym kawowym leksykonie zaznajomisz się nie tylko z kawami, ale również z naszym sklepem oraz jego funkcjami. dowiesz sie jakie są najlepsza kawa, sprawdzisz najnowsze wyniki regularnie prowadzonej przez nas kategorii kawy ziarniste ranking czy po prostu dowiesz sie czegoś więcej na temat kaw ziastnistych.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1773 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-18
Obsługa perfekcyjna, nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam !
2024-07-10
Wszystko ok
pixelpixel