Kawy ziarniste 100% arabica RANKING

2022-08-08
Kawy ziarniste 100% arabica RANKING

Kawa ziarnista 100% arabica RANKING

Na łamach naszego sklepu publikujemy każdego miesiąca ranking kaw ziarnistych. Od części naszych Klientów otrzymaliśmy jednak sygnał w którym proszą nas o przygotowanie rankingu kaw ziarnistych 100% arabica. Nie mogliśmy się niezgodzić. Przeanalizowaliśmy dane z ostatnich miesięcy (poniżej dokładniej opiszemy jaki okres wzięliśmy pod uwagę) i przygotowaliśmy dla Was artykuł: kawa ziarnista 100% arabica RANKING, którego celem jest przedstawienie Wam najczęściej wybieranych przez naszych Klientów kaw ziarnistych 100% arabica.  

 

TOP 6 kaw ziarnistych 100% arabica

  1. Riposso Bianco 100% arabica - ta pozycja nie powinna dziwić nikogo kto regularnie zagląda do naszych rankingów. Od wielu, wielu miesięcy jest to zdecydowanie najczęściej wybierana (nie tylko w kategorii arabica, ale ogólnie) kawa ziarnista w naszym sklepie.
  2. Riposso Exclusive B&K 100% arabica - jest to świeżo palona kawa marki Riposso. Linia kaw Riposso Exclusive charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością i z tego powodu każdego miesiąca zyskuje kolejnych, wiernych Klientów.
  3. Riposso Exclusive Brasil 100% arabica - druga na podium pozycja z linii kaw Riposso Exclusive potwierdza powyższe słowa. 
  4. Kimbo Aroma Gold - jest pierwszą marką 100% arabica w naszym zestawieniu, która nie wywodzi się z linii Riposso. 
  5. Pellini TOP - bardzo dobra pozycja z linii Pellini, która przed powstaniem linii Riposso bardzo często gościła w filiżankach zespołu czaskawy.pl :)
  6. Lucaffe Mr. Exclusive - również bardzo ciekawa pozycja, którą wielbiciele ziaren arabica zaopatrujący się w naszym sklepie bardzo sobie cenią. 

Wcześniej obiecaliśmy, że opiszemy dokładnie sposób w jaki stworzyliśmy powyższy ranking kaw ziarnistych 100% arabica. Klucz jest niezwykle prosty i (w naszej opinii transparentny). W oparciu o dane dostępne w naszym sklepie wybraliśmy okres od stycznia 2022 do końca lipca 2022 i posortowaliśmy sprzedaż kaw ziarnistych 100% arabica po ilości (w kilogramach). W efekcie tego został przygotowany powyższy ranking kaw ziarnistych arabica.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1772 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
Wszystko ok. Szybka wysyłka. Polecam!
2024-07-08
Bardzo dobra obsługa.
pixelpixel