2021-02-01

Ranking najlepszych kaw ziarnistych: luty 2021

RANKING NAJLEPSZYCH KAW ZIARNISTYCH

luty 2021

Pierwszy miesiąc 2021 roku już za nami. Podobnie jak z początkiem każdego kolejnego przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych kaw ziarnistych. O ile w grudniu cały nasz ranking był zdominowany przez kawy marki Riposso o tyle styczeń wprowadza nam świeży powiem w postaci innych kaw. Aby więc nie przedłużać zapraszam Wam do rankingu 10 najlepszych kaw ziarnistych: luty 2021

Przypominamy: nasz ranking najlepszych kaw przygotowujemy w oparciu o najczęściej kupowane przez naszych Klientów kawy w poprzednim miesiącu - uważając, że ten sposób najlepiej ukazuje, która kawa ziarnista jest najlepsza. 

 

 

Miejsce I

Riposso Bianco 100% ARABICA

kliknij i sprawdź opinie na temat tej kawy >>

Skład: 100% arabica

Warto wiedzieć: Kawy ziarniste Riposso wypalane są w Polsce dzięki czemu masz pewność, że kawa, która do Ciebie trafi jest wyjątkowo świeża.

Tej kawy nie trzeba przedstawiać większości z naszych Klientów. Riposso Bianco 100% arabica od wielu miesięcy okupuje pierwszą pozycję najczęściej wybieranych przez naszych Klientów kaw ziarnistych. Podobnie jak w poprzednich rankingach również i w tym zdominowała całkowicie nasz ranking najlepszych kaw ziarnistych.

 

 

Miejsce II

Riposso Crema Blend

kliknij i sprawdź opinie na temat tej kawy >>

Skład: 70% arabica, 30% robusta

Warto wiedzieć: Kawy ziarniste Riposo wypalane są w Polsce dzięki czemu masz pewność, że kawa, która do Ciebie trafi jest wyjątkowo świeża.

Kolejna lokata również nie jest niespodzianką dla kogoś kto regularnie zapoznaje się z naszymi rankingami. Riposso Crema Blend jest drugą najczęściej wybieraną pozycją wybieraną przez naszych Klientów. Co miesiąc przekonując do siebie nowych Klientów sprawia, że jej mocne drugie miejsce w naszym rankingu kaw ziarnistych jest niezachwiane. 

 

 

 

Miejsce III

Lavazza Qualita ORO

kliknij i sprawdź opinie na temat tej kawy >>

 

Skład: 100% arabica

Po miesięcznej nieobecności wraca do TOP 3 najlepszych kaw ziarnistych królowa kaw ziarnistych Lavazza - Lavazza Qualita ORO. Przygotowując poprzedni ranking byliśmy bardzo zdziwieni, że na podium nie pojawiła się Lavazza Qualita ORO - szczególnie, że bardzo często była przez Was wybierana. Wygląda na to, że poprzedni miesiąc był po prosty wyjątkiem potwierdzającym regułę i w najnowszym rankingu nie zabrakło najbardziej rozpoznawalnej z kaw ziarnistych Lavazza.

 

Tuż poza podium znalazły się następujące kawy ziarniste:

  1. Riposso Exclusive B&K

  2. Pellini TOP

  3. Riposso Exclusive Brasil

  4. La Brasiliana Marfisa

  5. Kimbo Aroma Gold

  6. Lavazza Crema a Aroma

  7. TAZZA - PREMIUM 100% arabica

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1773 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
Wszystko ok. Szybka wysyłka. Polecam!
2024-07-20
Zamówienie dostarczone szybko.Nie mam żadnych zastrzeżeń .Polecam sklep.
pixelpixel