2022-05-02

Ranking kaw ziarnistych: maj 2022

RANKING KAW ZIARNISTYCH MAJ 2022

Mamy zaszczyt Wam zaprezentować najnowszy ranking kaw ziarnistych MAJ 2022. Tym razem pojawiło się bardzo mocne przetasowanie. Oczywiście widzieliśmy przygotowując zamówienia dla Was - czyli naszych Klientów, że pewne kawy zaczynają sprzedawać się znacznie lepiej niż byśmy mogli przypuszczać - niemniej nawet nie przypuszczaliście, że w efekcie spowoduje to tak mocne przetasowanie w wynikach naszego rankingu kaw ziarnistych. 

Dla przypomnienia: jak przygotowujemy nasz ranking kaw ziarnistych?

Ranking kaw ziarnistych, który już od lat publikujemy na łamach naszego bloga przygotowujemy w oparciu o kawy ziarniste, które są najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Pamiętajcie zatem, że nie jest to efekt wyboru baristów, a Klientów (osobiście uważamy, że takie podejście jest najbardziej uczciwym). 

Wracając jednak do wyników naszego rankingu, to co nas niezwykle zaskoczyło to zmiana na niezachwianej od wielu - wielu miesięcy pozycji numer 1 w naszym rankingu. Uważaliśmy, że ciężko będzie, którejkolwiek kawie zdobyć zaszczytne miano najlepszej kawy ziarnistej, które dotychczas należało do Riposso Bianco 100% arabica. Aby jednak nie przedłużać poniżej prezentujemy ranking kaw ziarnistych wybrany w oparciu o kwietniowe decyzje Klientów naszego sklepu z kawą ziarnistą

Ranking TOP 10 kaw ziarnistych maj 2022

Oto TOP 10 kaw ziarnistych, które były najczęściej wybierane przez naszych Klientów w kwietniu 2022 (ranking zawsze jest przygotowywany w oparciu o sprzedaż z miesiąca poprzedniego):

  1. Riposso Crema Blend 

  2. Riposso Bianco 100% arabica

  3. Riposso Exclusive Brasil 100% arabica

  4. Kimbo Aroma GOLD

  5. Riposso Exclusive B&K 100% arabica
  6. Lavazza Crema e Aroma
  7. TAZZA ESPRESSO
  8. Lavazza Gran Espresso
  9. LuCaffe Mr. Exclusive
  10. Caffe Vergnano Gran Aroma

Jeśli interesują Cię również inne rankingi to zapraszamy do przykładowych np.:

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1772 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Jak zawsze super
2024-07-08
Bardzo dobra obsługa.
pixelpixel