Ranking: najlepsza kawa ziarnista 100% arabika

2021-02-03
Ranking: najlepsza kawa ziarnista 100% arabika

NAJLEPSZE KAWY ZIARNISTE 100% ARABIKA

ranking 2021

Przygotowaliśmy dla Was kolejny ranking najlepszych kawy ziarnistych. Tym razem zbadaliśmy kategorię kaw ziarnistych 100% arabika. W ramach przypomnienia, ten ranking - podobnie jak pozostałe przygotowujemy w oparciu o najczęściej wybierane kawy 100% arabika w naszym sklepie. Aby więc nie przedłużać - poniżej prezentujemy podsumowanie 7 najczęściej wybieranych przez naszych Klientów kaw ziarnistych z kategorii 100% arabica. 

 

Miejsce I

Riposso Bianco 100% arabica 

Ta pozycja nie zdziwi nikogo kto regularnie zapoznaje się z przygotowywanymi przez nasz rankingami najlepszych kaw ziarnistych. Od wielu miesięcy to właście Riposso Bianco 100% arabica jest najczęściej wybieranych przez naszych Klientów kawą ziarnistą

 

Miejsce II

Lavazza Qualita ORO

Po krótkiej nieobecności na piedestale najlepszych kaw ziarnistych powróciła Lavazza Qualita ORO. Kawa ta jest zdecydowanie najpopularniejsza pośród Klientów naszego sklepu, którzy wybierają kawy ziarniste Lavazza. W naszym sklepie znajduje się sporo opinii na temat tej kawy, które z całą pewnością okażą się przydatne dla osób rozważających jej wybór.

 

 

Miejsce III

Riposso Exclusive B&K

Jest to o tyle wyjątkowa kawa, że należy do kategorii świeżopalonych kaw ziarnistych. Kawy z linii Riposso Exclusive wysyłane są do naszych Klientów bezpośrednio po procedurze odparowywania dzięki czemu otrzymują oni najwyższej jakości - świeży towar. Optimum smakowej dla kaw świeżo palonych wynosi do 6 miesięcy od momentu wypalenia. Pomimo tego, że jest to jedna z droższych kaw w naszym sklepie - jakość, która towarzyszy tej kawie sprawia, że Klienci bardzo często ją wybierają a po jej skosztowaniu - wracają :)

 

Na pozostałych pozycjach naszego rankingu najlepszych kaw ziarnistych 100% arabika znalazły się:

4. Pellini TOP

5. Riposso Exclusive Brasil

6. Kimbo Aroma Gold

7. TAZZA PREMIUM 100% arabica

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1772 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Jak zawsze super
2024-07-05
Bardzo solidny dostawca. Towar dokładnie i bezpiecznie zapakowany. Szybka dostawa.
pixelpixel