2021-03-01

Ranking najlepszych kaw ziarnistych - marzec 2021

RANKING NAJLEPSZYCH KAW ZIARNISTYCH

marzec 2021

Marzec rozpoczynamy od wpisu na który czeka wielu naszych Klientów: rankingu najlepszych kaw ziarnistych. Kawy ziarniste ranking jest jedną z najczęściej odwiedzanych przez Was podstron w naszym sklepie. Z tego też powodu staramy się go regularnie aktualizować. Jeśli nie wiesz, którą kawę wybrać to poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane kawy w naszym sklepie z kawami ziarnistymi.

 

NAJLEPSZE KAWY ZIARNISTE

 

 

Miejsce I

Riposso Bianco 100% ARABICA

kliknij i sprawdź opinie na temat tej kawy >>

Skład: 100% arabica

Warto wiedzieć: Kawy ziarniste Riposso wypalane są w Polsce dzięki czemu masz pewność, że kawa, która do Ciebie trafi jest wyjątkowo świeża.

Riposso Bianco 100% arabica od wielu miesięcy deklasuje konkurencję i jest zdecydowanie najczęściej wybieraną kawą w naszym sklepie. Sprzedaż tej kawy przewyższa ponad dwukrotnie drugą pozycję i na dobre już zagościła w domach wielu naszych Klientów. 

 

 

Miejsce II

TAZZA PREMIUM 100% arabica

kliknij i sprawdź opinie na temat tej kawy >>

Skład: 100% arabica

Warto wiedzieć: Kawy ziarniste TAZZA również wypalane są w Polsce dzięki czemu masz pewność, że kawa, która do Ciebie trafi jest wyjątkowo świeża.

Kawa ta szturmem wspięła się na drugie miejsce w naszym rankingu najlepszych kaw ziarnistych. Dzięki temu, że jest wypalana w Polsce charakteryzuje się wyjątkową świeżością i zyskuje coraz większe grono zwolenników. 

 

 

 

Miejsce III

Riposso Exclusive Brasil

kliknij i sprawdź opinie na temat tej kawy >>

 

Skład: 100% arabica

Riposso Exclusive Brasil po krótkiej nieobecności wróciła na piedestał zajmując trzecią lokatę w naszym rankingu kaw. Pomimo relatywnie wysokiej ceny (jest jedną z droższych kaw dostępnych w naszym sklepie) jej Klienci doceniają wyjątkowy smak wyselekcjonowanych ziaren 100% arabica, które dzięki rzemieślniczym metodom palenia sprawiają, że ta świeżo palona kawa ziarnista jest stałym Gościem w filiżankach wielu osób. 

 

Tuż poza podium znalazły się następujące kawy ziarniste:

  1. Riposso Crema Blend

  2. Lavazza Qualita ORO

  3. TAZZA ESPRESSO

  4. La Brasiliana Marfisa

  5. Kimbo Aroma Gold

  6. Lavazza Crema a Aroma

  7. Riposso Exclusive B&K

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Polecam kawa przepyszna bardzo aromatyczna. Przesyłka szybką i profesjonalna
2024-05-22
Bez problemu! A kawa pyyyyycha!
pixelpixel