Ranking najlepszych kaw ziarnistych - kwiecień 2021

2021-04-01
Ranking najlepszych kaw ziarnistych - kwiecień 2021

RANKING NAJLEPSZYCH KAW ZIARNISTYCH

kwiecień 2021

Przygotowaliśmy dla Was kolejną aktualizację rankingu kaw ziarnistych. W ubiegłym miesiącu pojawiło się małe przetasowanie w TOP 10 najczęściej wybieranych przez naszych Klientów kaw ziarnistych. Aby jednak bez powodu nie przedłużać serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym rankingiem najlepszych kaw ziarnistych.

 

NAJLEPSZE KAWY ZIARNISTE

 

 

Miejsce I

Riposso Bianco 100% ARABICA

Skład: 100% arabica

Warto wiedzieć: Kawy ziarniste Riposso wypalane są w Polsce dzięki czemu masz pewność, że kawa, która do Ciebie trafi jest wyjątkowo świeża.

Riposso Bianco 100% arabica od wielu miesięcy deklasuje konkurencję i jest zdecydowanie najczęściej wybieraną kawą w naszym sklepie. Sprzedaż tej kawy przewyższa ponad dwukrotnie drugą pozycję i na dobre już zagościła w domach wielu naszych Klientów. 

 

 

Miejsce II

KIMBO Aroma Gold 1kg

Skład: 100% arabica

Zawartość kofeiny: niska

Stopień palenia: średni

Drugą najczęściej wybieraną kawą okazała się kawa Kimbo Arola Gold. Jej popularność w naszym sklepie idzie w parze z opiniami, które zamieszczają nasi Klienci (na karcie produktu tej kawy znajdziesz opinie, które zostały zamieszczone wyłącznie przez osoby, które zakupiły tą kawę). Jest to jedna z popularniejszych kaw ziarnistych KIMBO, która zawsze cieszyła się dużą popularnością - jednak nawet my nie przewidywaliśmy, że okaże się tak popularna w tym miesiącu. 

 

 

 

Miejsce III

Riposso Crema Blend

 

Skład: 70% arabica i 30% robusta

Harmonijne połączenie delikatnych ziaren arabica z bogatymi w kofeinę ziarnami robusta sprawia, że Riposso Crema Blend posiada rzesze swoich stałych Klientów, którzy powracają po nią każdego miesiąca. Od wielu miesięcy ta kawa jest jedną z najczęściej wybieranych kaw w naszym sklepie - w związku z tym nie zaskoczyło nas, że w tym miesiącu po raz kolejny pojawiła się w top 3 najczęściej wybieranych mieszanek kaw ziarnistych. 

 

Tuż poza podium znalazły się następujące kawy ziarniste:

  1. Lavazza Qualita ORO

  2. Pellini TOP

  3. TAZZA - PREMIUM 100% arabica

  4. Riposo Exclusive B&K

  5. Riposso Exclusive Brasil

  6. Lavazza Crema a Aroma

  7. La Brasiliana Marfisa

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1772 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-20
Zamówienie dostarczone szybko.Nie mam żadnych zastrzeżeń .Polecam sklep.
2024-07-18
Obsługa perfekcyjna, nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam !
pixelpixel