Najlepsza kawa do firmy

2020-08-27
Najlepsza kawa do firmy

Ranking najlepszych kaw do firmy

Szukasz kawy ziarnistej do biura lub firmy i nie wiesz na którą się zdecydować? Postanowiliśmy nieco ułatwić Ci to zadanie i przygotować ranking 3 najczęściej wybieranych przez firmy (w naszym sklepie) kaw ziarnistych. Nasz ranking najlepszych kaw ziarnistych do firmy będziemy starali się regularnie aktualizować :)

 

Miejsce I

Riposso Exclusive BRASIL

kliknij aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie >>

Najczęściej wybierają ją kawiarnie, restauracje oraz biura. Głównym powodem jest wyjątkowo wysoka jakość ziaren wchodzących w skład Riposso Exclusive BRASIL (podobnie jak wszystkich kaw z rodziny Riposso Exclusive). Kawy z rodziny Riposso Exclusive wypalane są w niewielkich ilościach w rzemieślniczej, polskiej palarni. Aromat i smak tej kawy wg subiektywnej opinii naszych Klientów oraz nas daleko wyprzedza wszystkie pozostałe kawy dostępne w naszym sklepie.

 

Miejsce II

Pellini TOP

kliknij aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie >>

 

Pellini TOP jest kolejna kawą ziarnistą, którą szczególnie chętnie wybierają nasi Klienci decydując się na zakup kawy do firmy. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy produkt z rodziny kaw Pellini.

 

 

Miejsce III

Riposso BIANCO 100% ARABICA

kliknij aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie >>

Riposso BIANCO 100% ARABICA zajęła 3 lokatę w naszym rankingu kaw dla firm, niemniej w przypadku wszystkich zamówień składanych w naszym sklepie jest zdecydowanym liderem. Podbiła serca osób, które zaopatrują się u nas w kawę do domu. Od wielu miesięcy zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kaw ziarnistych, który prowadzimy w naszym sklepie. 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1772 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-18
Obsługa perfekcyjna, nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam !
2024-07-15
Jak zawsze super
pixelpixel