2020-01-24

Kawa Pellini - która najlepsza?

Która kawa marki Pellini jest najlepsza? Najlepsza – to oczywiście pojęcie względne, ponieważ każdy Kawosz ma swoje własne preferencje smakowe, ale i cenowe.
Nasze podsumowanie przygotowaliśmy analizując zakupy naszych Klientów w minionym roku.

Jak wygląda ranking kaw Pellini w naszym sklepie?

Zapraszamy do zapoznania się poszczególnymi produktami.


MIEJSCE I: Pellini TOP

Na pierwszym miejscu bezapelacyjnie znalazła się kawa Pellini TOP (100% arabica). Z całą pewnością możemy powiedzieć Wam, że jest to najczęściej kupowana kawa tej marki w naszym sklepie. Mimo, iż cenowo jest to kawa z wyższej półki to Klienci bardzo często sięgają po ten produkt, gdyż Pellini TOP to z pewnością „topowy” produkt tej marki, którego warto spróbować. W naszym sklepie Pellini TOP ma już bardzo pokaźne grono stałych wielbicieli. Kto jeszcze nie miał okazji spróbować tego produktu – zachęcamy do posmakowania. Może to akurat Pellini TOP okaże się dla Ciebie najlepszą kawą?

MIEJSCE II: Pellini Espresso Bar Vivace

Drugim najczęściej kupowanym produktem marki Pellini w ubiegłym roku była kawa Pellini Espresso Bar Vivace (80% arabica, 20% robusta). Kawa ma swoich wiernych wielbicieli, ale obserwujemy, że coraz więcej nowych Klientów testuje tę kawę w poszukiwaniu najlepszego produktu dla siebie. Cena kawy Pellini Espresso Bar Vivace jest bardzo przystępna, a jakość z pewnością jest jej warta. Tych, którzy jeszcze jej nie próbowali zachęcamy do zapoznania się z tym produktem. Może akurat zaprzyjaźnicie się z kawą Pellini Espresso Bar Vivace na dłużej?

MIEJSCE III: Pellini Espresso Bar Cremoso

Na trzecim miejscu w podsumowaniu ubiegłorocznych zakupów naszych Klientów znalazła się kawa Pellini Espresso Bar Cremoso ( 50% arabica, 50% robusta). Napar z ziaren Pellini Espreso Bar Cremoso jest niezwykle kremowy i aromatyczny, ze względu na dużą domieszkę ziaren robusty. Miłośnikom mocno pobudzających, a jednocześnie kremowych kaw polecamy ten właśnie produkt.

MIEJSCE IV: Pellini Aroma Oro Gusto Intenso

Ostatnim produktem w rankingu kaw Pellini jest kawa Pellini Aroma Oro Gusto Intenso (80% arabica, 20% robusta). Dostrzegamy wśród naszych Klientów, że jest ona nieco mniej znanym produktem tej marki, stąd ostatnie miejsce na naszej liście. Kawę cechuje łagodny i przyjemny smak, pozbawiony kwasowości. Napar z ziaren Pellini Aroma Oro Gusto Intenso zwieńcza trwała, gęsta pianka i intensywny aromat. Mimo mniejszej popularności tego produktu, możemy powiedzieć, że kawa ma również grono swoich stałych Klientów. Zatem tym, którym nie jest jeszcze znana kawa Pellini Aroma Oro Gusto Intenso serdecznie polecamy spróbować, bo z całą pewnością warto. Kawy marki Pellini to włoskie produkty wysokiej jakości. Każda kawa tego producenta jest inna, ale z całą pewnością każdą z nich można zaliczyć do produktów cieszących się uznaniem wśród Klientów. Może to właśnie, któraś z kaw marki Pellini okaże się tą najlepszą dla Was?

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Bez problemu! A kawa pyyyyycha!
2024-05-19
Kawa jak zwykle bardzo smaczna i aromatyczna
pixelpixel